další předchozí

Věžové jeřáby

K provádění železobetonových monolitických konstrukcí používáme věžové jeřáby Liebherr. Celkem jich naše společnost vlastní 11.

 

Upozornění:
Naše firma jeřáby samostatně nepronajímá.

 

Naše jeřáby jsou nasazeny na těchto stavbách:

Největší náš jeřáb Liebherr 130 EC B6 s horní otočí a ramenem s délkou 60 m nám pomáhá stavět AC Titanium II na ulici Nové Sady v Brně.

Oba dva naše jeřáby typu Liebherr 110 EC B6, a k tomu ještě jeřáb Liebherr 71 K staví naši současně největší stavbu - Palác Trnitá. Z parkovišti Galerie Vaňkovky nebo z městského úřadu Šlapanice stavbu i naše jeřáby můžete krásně vidět.

Náš další jeřáb Liebherr 81 K.1, pořízen na jaře 2017, s délkou výložníku až 48 metrů, staví administrativní budovu na ulici Podveská v Brně.

Druhý jeřáb typu Liebherr 71 K můžete vidět na stavbě rodinného domu v Brně - Achtelky. Třetí z řady jeřábů Liebherr 71 K staví ubytovnu ZKL.

Jeřáb Liebherr 42.K 1 pomáhá stavbět další rodinný dům v Brně v Jundrově. Druhý z jeřábů Liebherr 42.K 1 staví polyfunkční dům na ulici Štefánikova. Třetí náš jeřáb Liebherr 42.K 1 je od letošního roku umístěn na stavbě bytového domu Brněnské terasy Brno.

A nakonec náš nejmenší jeřáb Liebherr 22 HM vypomáhá na našem skladě na Masné.


zavřít
© BRESTT STAVBY a.s.
WEB DEVELOPED BY KREATURA / CMS KREATIW