další předchozí

Bednění doka

Již při založení naší společnosti jsme se rozhodli pro systémové bednění Doka. Naši stavbyvedoucí se pravidelně účastní odborných školení firmy Doka a naši tesaři ovládají práce prakticky s celým sortimentem bednících systémů Doka.


Upozornění:
Naše firma nepůjčuje samotné bednění, rádi Vám provedeme kompletní monolit.

 

Z bednění Doka vlastníme a pravidelně rozšiřujeme nebo obměňujeme tyto systémy:

Stěnové bednění:
Pro základy a malé plochy používáme ruční bednění Frami Xlife / cca 500 m2/. Pro velkoplošné použití máme nosníkové bednění Top 50 / cca 500 m2/ nebo rámové bednění Framax Xlife /cca 500 m2/

Sloupové bednění:
Pro pravoúhlé sloupy máme 20 ks sloupových bednění KS, pro kruhové sloupy máme sady sloupového bednění RS od průměru 30 cm do průměru 50 cm, atypické sloupy pak provádíme z nosníkového bednění Top 50.

Stropní bednění:
Jako flexibilní ruční systém pro bednění stropů vlastníme cca 10.000 m2 nosníkového bednění Dokaflex 20 se stropními podpěrami od 250 do 550 cm. Pro větší výšky nebo zatížení používáme podpěrnou prostorovou kontrukci z věží d2 / cca 1.000 m2 na výšku 6m/.

Opěrné kozy:
Pro jednostranné bednění stěn jsme pořídili opěrné kozy Variábel pro výšku betonáže do 3m a opěrné kozy Univerzál F pro výšku betonáže do 7m.

Bezpečnostní systémy:
Naše firma disponuje i pracovními plošinami M a skládacími plošinami K v celkové délce okolo 100 bm, dále používáme Sloupky zábradlí S.

Bednící desky:
Jako bednící desky pro bednění stropů nejčastěji používáme březovou překližku tl. 21 mm a rozměru 2,5 x 0,625 m, na dořezy pak překližku topolovou. U bednění stěn z bednění Top 50 je nejvhodnější formát 2,5 x 1,25 m z březové překližky tl. 21 mm.


Podrobnější informace k bednění je možno nalézt na www.doka.com
 

zavřít
© BRESTT STAVBY a.s.
WEB DEVELOPED BY KREATURA / CMS KREATIW